Nieuws

En de winnaar is... SCHOENEN

Welke titel geef jij de tentoonstelling?

Publiek brengt Carrie Bradshaw's Manolo Blahniks naar Rotterdam

Met een kleine voorsprong is de MaakMee tentoonstelling ‘Schoenen' door het publiek als winnaar gekozen. In het publieksproject MaakMee draait het om de keuzes en de invloed van de online Kunsthalbezoeker. Schoenen zijn voor velen van ons onweerstaanbaar; van pumps tot laarzen, van sandalen tot sneakers. Ze weerspiegelen de persoonlijkheid van de drager; ze verleiden en behagen. De komende maanden wordt, samen met het publiek en Modemuseum Hasselt in België,gewerkt aan een spraakmakende tentoonstelling over schoenen van 1900 tot nu. In de vragen die MaakMee stelt, komen alle aspecten van het maken van een tentoonstelling aan bod en drukt het publiek een eigen stem op de uiteindelijke tentoonstelling.

MaakMee via KunsthalMaakMee.nl

Iedereen kan op ieder moment instappen in MaakMee via KunsthalMaakMee.nl en ervaren hoe leuk en inspirerend het is om een tentoonstelling te maken. Bekijk de trailer waarin leden van het MaakMee Team vertellen over de do's en don'ts bij het bedenken van een titel.

Voor de tentoonstelling, die op 14 december 2013 opent in de Kunsthal, stelt MaakMee nu de eerste vraag:

"Welke titel geef jij de tentoonstelling?"

Een goede titel is bepalend voor het succes van een tentoonstelling. Een titel prikkelt, verrast of maakt een statement, kortom: zorgt ervoor dat iedereen de tentoonstelling wil bezoeken. Vanaf vandaag tot en met 23 mei kan iedereen via KunsthalMaakMee.nl uit een lijst suggesties kiezen of zelf een titel aandragen. Het MaakMee Team buigt zich samen met Kenneth Ramaekers (directeur Modemuseum Hasselt) over de ingezonden suggesties. De definitieve titel wordt dinsdag 28 mei bekend gemaakt, tezamen met de lancering van de tweede MaakMee vraag:"Welke onderwerpen vind jij passen bij de tentoonstelling?"

Volg MaakMee via facebook.com/kunsthalof op twitter via @kunsthal of  #MaakMee

MaakMee wordt mogelijk gemaakt door alle deelnemers van de BankGiro Loterij, de cultuurloterij van Nederland.

Meer...

Nu te zien

Verwacht