Workshop Realisme
29 maart, 2018 13:00 - 16:30
Tot en met zondag 1 juli presenteert de Kunsthal de tentoonstelling ‘Hyperrealisme Sculptuur’. Met 38 kunstwerken van 29 kunstenaars toont de Kunsthal voor het eerst in Nederland een toonaangevend overzicht van de ontwikkeling van vijftig jaar hyperrealistische beeldhouwkunst wereldwijd. De herkenbare en toegankelijke mensfiguren bieden een intieme weerspiegeling op de menselijke natuur.
Deze workshops zijn inmiddels helemaal volgeboekt. Wil je op de hoogte blijven van nieuwe workshops van Winsor & Newton, stuur dan een mailtje met je contactgegevens naar benelux@winsornewton.com
Op donderdag 29 maart en op dinsdag 17 april organiseert Winsor & Newton, partner van de Kunsthal, een workshop ‘realisme met acrylverf’.
De workshop start met een inspirerende rondleiding door de tentoonstelling ‘Hyperrealisme Sculptuur’. Vervolgens leer je in het KunsthalLAB meer over realistisch schilderen met acrylverf. De focus ligt hierbij op het aantal kleuren dat gebruikt kan worden om tot een ‘levensechte’ huid te komen en de licht- en schaduwwerking die hierbij een rol spelen.
PROGRAMMA donderdag 29 maart en dinsdag 17 april
13.00 - 13.15 uur | Inloop en welkom in het KunsthalLAB |
13.15 - 14.15 uur |
Rondleiding 'Hyperrealisme Sculptuur' |
14.15 - 14.30 uur | Pauze |
14.30 - 16.30 uur | Workshop 'realistisch schilderen met acryl' |
Deelname aan een van deze workshops met rondleiding is gratis op vertoon van een geldig Kunsthal entreeticket (Museumkaart en Rotterdampas zijn geldig).
Je kunt je entreeticket online kopen via www.kunsthal.nl/tickets of op de dag zelf aan de kassa van de Kunsthal.
Aanmelden
Deze workshops zijn inmiddels helemaal volgeboekt. Wil je op de hoogte blijven van nieuwe workshops van Winsor & Newton, stuur dan een mailtje met je contactgegevens naar benelux@winsornewton.com
