Tour Ongezien Flowers Forever
29 juli, 2026 10:30 - 12:00
Op woensdag 29 juli organiseert de Kunsthal een rondleiding ‘Ongezien’ door de tentoonstelling Flowers Forever. Een gids neemt je mee voor een inspirerende tour door de wereld van bloemen. Voor deze rondleiding voor mensen met een visuele beperking en hun introducé werkt de Kunsthal samen met het platform Toegankelijk Museum.
Ervaar de veelzijdige tentoonstelling met meer dan tweehonderd objecten uit kunst, design, mode en wetenschap. Je ontdekt hoe bloemen door de eeuwen heen verschillende betekenissen hebben gekregen: van mythische en religieuze symbolen tot statussymbool, handelswaar en onderdeel van het mondiale ecosysteem. Van schilderijen en sculpturen tot collages en immersieve installaties: de tentoonstelling biedt een rijk cultuurhistorisch overzicht en een eigentijdse blik op de rol van bloemen in onze samenleving.
Meer over de tentoonstelling vind je op de webpagina van de tentoonstelling Flowers Forever.
WAT
Rondleiding Flowers Forever voor mensen met een visuele beperking en hun introducé.
WANNEER
Woensdag 29 juli van 10.30 tot 12.00 uur.
KOSTEN
De rondleiding kost 5 euro, exclusief een Kunsthal entree ticket. Introducées zijn gratis.
AANMELDEN
Aanmelden kan door het boeken van een ticket via de ticketbutton onderaan deze pagina, of door een e-mail te sturen naar communicatie@kunsthal.nl


